Ons team

Directie

Ronald Vrydag
02 210 04 79 . ronald.vrydag@bop.brussels

Onthaal en inschrijvingen

Marleen Taes
Onthaal, administratief medewerker culturele activiteiten en verblijven,
02 210 04 60 . info@bop.brussels 

Mohamed Akdad
Onthaal, activiteitenbeheer en interculturele projecten
02 210 04 60 . info@bop.brussels

 

Organisatie en/of begeleiding activiteiten

Anick David
Welzijn en clubwerking 
02 210 04 71 . anick.david@bop.brussels

Ann Derkinderen
Sportaanbod voor clubs en dienstencentra
02 210 04 64 . ann.derkinderen@bop.brussels

Bart Braeckevelt
Communicatieverantwoordelijke, Hoofdredacteur Magazine, Lees- en schrijfactiviteiten, Erfgoedprojecten, Pensioen op Komst, Tentoonstellingen
02 210 04 75 . bart.braeckevelt@bop.brussels

Claudine Pauwels
Rusthuiswerking
02 210 04 67 . claudine.pauwels@bop.brussels

Inge Janssens 
Begeleiding welzijnsprojecten
02 210 04 61 . inge.janssens@bop.brussels

 

Ingrid Peeters
Sportaanbod voor clubs en dienstencentra
02 210 04 65 . ingrid.peeters@bop.brussels

Lynn Decabooter
Projectcoördinator BOfort                                                                                           

02 210 04 72 . lynn.decabooter@bop.brussels, bofort@bop.brussels

Peter Decabooter
Verblijven, culturele vorming, beheer gebouw
02 210 04 76 . peter.decabooter@bop.brussels

Rony Verhasselt
Culturele activiteiten 
02 210 04 62 . rony.verhasselt@bop.brussels   

Peter Decabooter - Rony Verhasselt
Projectverantwoordelijken Brussel Briljant
02 210 04 68 . bb@bop.brussels

 

 

Boekhouding

Sukriye Cetin
02 210 04 74 . sukriye.cetin@bop.brussels

Personeelsadministratie, informatie en vormgeving

Johan Van Nieuwenborgh
02 210 04 73 . johan.vannieuwenborgh@bop.brussels

Buurtconciërge

Jean Lievens
Woonproblemen, technische herstellingen en tussenkomsten aan huis
02 210 04 63 . jean.lievens@bop.brussels

Schoonmaak en catering

Mina Kurgan
Mohamed Tabti