Ons team

in alfabetische volgorde

 

Mohamed Akdad

Onthaal, activiteitenbeheer en interculturele projecten

mohamed.akdad@bop.brussels

02 210 04 60

 

Bart Braeckevelt

Communicatie, BOp Magazine en erfgoedprojecten

bart.braeckevelt@bop.brussels

02 210 04 75

 

Sukriye Cetin

Boekhouding

sukriye.cetin@bop.brussels     

02 210 04 74

 

Anick David

Beleid, welzijn en clubwerking

anick.david@bop.brussels  

02 210 04 71

 

Lynn Decabooter

Projectcoördinator BOfort

lynn.decabooter@bop.brussels     

02 210 04 72

 

Ann Derkinderen

Begeleiding sportaanbod, vorming

ann.derkinderen@bop.brussels   

02 210 04 64

 

Inge Janssens

Begeleiding welzijnsprojecten en Infopunt

inge.janssens@bop.brussels  

02 210 04 61

 

Mina Kurgan

Onderhoud en catering

 

Evelien Leys

Projectverantwoordelijke Brussel Briljant

evelien.leys@bop.brussels  

02 210 04 68

 

Jean Lievens

Buurtconciërge

jean.lievens@bop.brussels   

02 210 04 63

 

Johan Van Nieuwenborgh

Beleid, personeelsadministratie en vormgeving

johan.vannieuwenborgh@bop.brussels   

02 210 04 73

 

Claudine Pauwels

Rusthuiswerking

claudine.pauwels@bop.brussels  

02 210 04 67

 

Ingrid Peeters

Sportaanbod voor clubs en dienstencentra

ingrid.peeters@bop.brussels    

02 210 04 65

 

Mohamed Tabti

Onderhoud en catering

 

Marleen Taes

Onthaal, administratief medewerker activiteiten en verblijven

marleen.taes@bop.brussels   

02 210 04 60

 

Rony Verhasselt

Culturele activiteiten

rony.verhasselt@bop.brussels   

02 210 04 62

 

Ronald Vrydag

Directie en beleid

ronald.vrydag@bop.brussels      

02 210 04 79