Ons team

directie

Ivan De Naeyer
02 210 04 72 . ivan.denaeyer@bop.brussels

onthaal en inschrijvingen

Mohamed Akdad
Onthaal, inschrijvingen, abonnementen, activiteitenbeheer
02 210 04 60 . info@bop.brussels

Marleen Taes
Onthaal, administratief medewerker culturele activiteiten en verblijven,
kalender website, zaalreserveringen 
02 210 04 60 . info@bop.brussels

organisatie en/of begeleiding activiteiten

Bart Braeckevelt
BOp Magazine, lees- en schrijfactiviteiten, Pensioen op Komst
02 210 04 75 . bart.braeckevelt@bop.brussels

Catherine Dewael
Brussel Briljant en welzijn
02 210 04 68 . catherine.dewael@bop.brussels

Peter Decabooter
Binnen- en buitenlandse verblijven, culturele vorming
02 210 04 76 . peter.decabooter@bop.brussels

Rony Verhasselt
Culturele vorming
02 210 04 62 . rony.verhasselt@bop.brussels

Ann Derkinderen
Sportaanbod voor clubs en dienstencentra
02 210 04 64 . ann.derkinderen@bop.brussels

Ingrid Peeters
Sportaanbod voor clubs en dienstencentra
02 210 04 65 . ingrid.peeters@bop.brussels

Claudine Pauwels
Rusthuiswerking
02 210 04 67 . claudine.pauwels@bop.brussels

projectwerking

Anick David
Welzijn en clubwerking 
02 210 04 71 . anick.david@bop.brussels

Inge Janssens 
Begeleiding welzijnsprojecten
02 210 04 61 . inge.janssens@bop.brussels

boekhouding

Sukriye Cetin
02 210 04 74 . sukriye.cetin@bop.brussels

personeelsadministratie, informatie en vormgeving
Johan Van Nieuwenborgh
02 210 04 73 . johan.vannieuwenborgh@bop.brussels

buurtconciërge
Jean Lievens
Woonproblemen, technische herstellingen en tussenkomsten aan huis
02 210 04 63 . jean.lievens@bop.brussels
schoonmaak en catering
Mina Kurgan
Mohamed Tabti